Poslední zápas sezóny skončil naší velmi vysokou výhrou 6: 1

12.06.2011 11:49

V posledním zápase sezóny 2010/2011 jsme přivítali ambiciózní mužstvo Krchleb, které nám na podzim uštědřilo porážku 8: 3.

V posledním zápase sezóny 2010/2011 jsme přivítali ambiciózní mužstvo Krchleb, které nám na podzim uštědřilo porážku 8: 3. Měli jsme tedy co vracet. Soupeř se sice ujal vedení 1: 0 a měl i další šance, ale spolehlivý brankář Třeštík další branky v naší síti nepřipustil. Ve druhém poločase jsme měli hru jasně v naší moci a padaly i hezké branky. Velmi dobrý výkon podal v obraně Jirka Plecitý. Na kvalitním trávníku jsme nakonec zvítězili vysoko 6: 1. Do utkání nastoupilo celkem 17 hráčů, na lajně se objevil jako pomezní nestárnoucí Jarda Suda a utkání řídil  Jirka Rada. V průběhu utkání bylo pořízeno několik fotografií, které jsou také v Fotogalerii.
Sestava: Třeštík, Bíško, Hulina, Plecitý, Teršl J., Teršl M., Havelka, Macháček, Roučka, Králík J., Schejbal, Kováčik, Strejc, Schilling, Veselý, Vitásek, Lucák. Trenér: Presl.
Branky: Teršl J. 2, Macháček, Kováčik, Schilling, Havelka.


Výsledek zápasu: Holýšov - Krchleby   6:1


Sestava a statistiky k zápasu Holýšov - Krchleby

Příjmení jméno Goly Tresty
Teršl Jaroslav 2
1
1
Havelka Robert 1
Macháček Franta 1
Třeštík Petr 0
0
0
0
0
0
Veselý Roman 0
Strejc Roman 0
Lucák Stanislav 0
0
Plecitý Jiří 0
Roučka Honza 0


Galerie ze zápasu


J. Teršl a J. Landštof Kule v akci Před naší brankou Naše lavička - Nekola, Bíško, Kováčikové, Zelený Bylo nás tolik, že jsme se nevešli ani na lavičku Pomezní Jarda Suda v bojovém postoji Utkání přilákalo bratry Multruse i trenéra konkurenčního Stodu Štěpána Hirschla Utkání stálo mnoho sil Strejc, Veselý, Teršl M. a Havelka (zleva) Tři Multrusové, Sekereš ml. a Třešťa Před soupeřovou brankou Marek Schejbal před přímým kopem Standa Lucák odchází bránit Baggio Třešťa tentokrát branku nedal Třešťa Konec zápasu Porážku vzal soupeř sportovně Radek Špiller odjíždí na svém fichtlu, Radek Kozák se směje

ZPĚT

Následující zápas

Předchozí zápas

Liga seniorů
13.10.2017 - 17:00

Spálené Poříčí
5 : 1
Holýšov

Aktuální články

Partneři / Reklama

VPsystem Holýšov

Fotbaloví specialisté

Novinky z Gambrinus ligy

TOPlist

VPsystem webdesign / tvorba www stránek